paleta rozświetlaczy Anastasia Glow Kit

Jakie kosmetyki do makijażu oczu?

Wykonując makijaż oczu, warto zrobić to starannie, gdyż dzięki temu można uzyskać fantastyczne efekty – podkreślić kolor tęczówek, optycznie powiększyć oczy, dodać im blasku, a także uzyskać zniewalające spojrzenie. Po co warto sięgnąć?

Cienie

Niewątpliwie nie warto z nich rezygnować, nawet gdy nie chce się wykonywać wyrazistego makijażu. Jasne, neutralne cienie, na przykład z paletki Anastasia Beverly Hills, pozwolą ukryć cienie i optycznie rozświetlić okolice oczu, dzięki czemu twarz będzie wyglądała na wypoczętą i promienną. Kosmetyki marki Anastasia Beverly Hills ponadto długo utrzymają się na powiekach, więc śmiało można użyć ich do wykonania całodziennego makijażu. Na wieczór zaś warto sięgnąć po wyraziste, odważniejsze kolory.

Tusz

Rzęsy powinny być długie, gęste, grube i podwinięte – współczesne tusze świetnie radzą sobie z zapewnianiem właśnie takiego wyglądu, nawet gdy naturalnym włoskom do niego daleko. Wystarczy tylko wybrać dobrą maskarę, a także poznać sztuczki dotyczące tuszowania rzęs, by wydobyć z niej pełny potencjał.

Brwi

O ich podkreślaniu nie warto zapominać. W tym przypadku też można sięgnąć po proponowane przez markę Anastasia kosmetyki. Są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, coś dla siebie znajdą więc zarówno czarnobrewe brunetki, jak i naturalne blondynki i rudowłose, które często mają brązowe brwi. Kosmetyki te są łatwe w użyciu, szybko można więc uzyskać efekt zachwycająco podkreślonych łuków, nawet gdy nie ma się większej wprawy w malowaniu brwi.