bielenda magic bronze

Nie potrzeba słońca, aby być opaloną! Bielenda Magic Bronze

Latem większość kobiet lubi wygrzewać się w słońcu. Ich skóra muskana promieniami słonecznymi zyskuje ładny, brązowy kolor. W dzisiejszych czasach wcale nie trzeba opalać się godzinami, aby otrzymać równomierną opaleniznę. Wszystko to za sprawą wyjątkowej linii kosmetyków Bielenda Magic Bronze. Które produkty zasługują na szczególną uwagę i jak ich używać?

 

Magic Bronze od Bielendy – korzyści ze stosowania

 

Seria Magic Bronze od Bielendy dostępna tutaj to preparaty, które zawierają w sobie nie tylko składniki brązujące. Warto wspomnieć o ich właściwościach pielęgnujących, dzięki którym skóra jest gładka i nawilżona. Oprócz subtelnej opalenizny w kolorze brązu można zatem otrzymać zdrowy wygląd skóry przez cały rok. Co więcej, kosmetyki tej marki idealnie nadają się dla osób, których skóra nierzadko jest przesuszona. Śmiało mogą po nie sięgnąć panie, które często narzekają na pojawiające się oparzenia nawet po krótkiej kąpieli słonecznej.

 

Brązująca pianka

 

Jednym z produktów tej serii wysuwających się na prowadzenie, jest pianka brązująca Bielenda. Nadaje skórze złotego blasku i ładnego, równego kolorytu. Najlepiej aplikować ją po wykonaniu peelingu. Piankę rozprowadza się na czystej skórze. Dla wzmocnienia efektu można użyć jej dwa razy z rzędu.

 

Balsam rozświetlający

 

Cieszy się ogromną popularnością wśród pań. Jednocześnie pielęgnuje i daje efekt naturalnej, lekko brązowej opalenizny. Dodatkowo wygładza i jak sama nazwa wskazuje, subtelnie rozświetla skórę. Jego dużym plusem jest wydajność i przyjemna, nie za rzadka konsystencja. Jak go używać? Rozsmarować na skórze i pozostawić do wyschnięcia lub delikatnie wklepać.

bielenda magic bronze

Eliksir do ciała

 

Oprócz pianki brązującej Bielenda i balsamu rozświetlającego na uwagę zasługuje eliksir do ciała ze złotymi drobinkami na bazie naturalnego ekstraktu z bursztynu. Doskonale podkreśla on obecną już na skórze opaleniznę, nadaje jej świeżego wyglądu i wygładza niedoskonałości. Przed użyciem należy wstrząsnąć butelkę. Delikatny balsam powinno wmasować się w skórę. Można stosować go przez cały rok.