Jak dobrać puder?

Przedstawicielki płci pięknej doskonale zdają sobie sprawę, że puder max factor jest zaliczany do najbardziej istotnych kosmetyków przeznaczonych do twarzy. Czym dokładnie powinno się sugerować przed podjęciem decyzji o wyborze wspomnianego produktu?

Puder kryjący

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że wspomniany rodzaj pudru może być stosowany zarówno na podkład, jak i bez podkładu). Należy mieć świadomość, że produkt może także pełnić rolę kamuflażu. Kobieta może w ten sposób nie tylko tuszować drobne zmarszczki, ale również przebarwienia. Jest to kosmetyk kolorowy. Powinien zatem współgrać z odcieniem kobiecej skóry.

Max factor puder transparentny

W najprostszym możliwym ujęciu jest to produkt niekoloryzujący i niekryjący. Godny uwagi jest fakt, że pudry z tej kategorii będą nie tylko wyrównywały drobne niedoskonałości, ale również utrwalały make-up. Należy również zaznaczyć, że niezwykle cienka warstwa transparentnego pudru spowoduje, że twarz przedstawicielki płci pięknej będzie utrzymywała nieskazitelny koloryt praktycznie przez cały dzień. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszy się max factor puder sypki.

Puder matujący

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że najbardziej istotnym zadaniem tego produktu będzie matowienie strefy „T”. Polega to w najprostszym możliwym ujęciu na wchłanianiu nadmiaru sebum. Przedstawicielki płci pięknej wykorzystują także puder do poprawiania i wykańczania makijażu podczas dnia. Kobiety, których celem jest dobranie pudru do podkładu powinny pamiętać, że wspomniane kosmetyki powinny mieć zbliżony odcień. Nie jest rekomendowane zaopatrywanie się w ciemniejszy puder. Panie będą bowiem nakładały go na drugi kosmetyk kolorowy. Warto stawiać tylko i wyłącznie na produkty renomowanych producentów.

Więcej na: www Darmar sklep