Jakie kosmetyki oferuje marka Rica?

Jest to rodzinna firma z Sycylii, która jest znana z naturalnych i wyjątkowych kosmetyków do włosów. Wśród produktów można znaleźć te do pielęgnacji, koloryzacji oraz stylizacji włosów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dzięki czemu z łatwością zyskuje uznanie w oczach większości osób.

Czym charakteryzują się kosmetyki marki Rica?

Kluczem do pięknych i zdrowych włosów jest odpowiednia pielęgnacja, a do niej idealnie sprawdzą się kosmetyki Rica. Oferują one wysoką jakość oraz intensywne działanie na każdym etapie, co korzystnie wpłynie na wygląd włosów. Są one również bezpieczne i delikatne, dlatego nie trzeba obawiać się o uszkodzenie cebulek włosów ani podrażnienie skóry głowy.

Produkty zostały stworzone dla wszystkich rodzajów włosów, pozwalając na doskonałą pielęgnację oraz stylizację, na dodatek bazują one na wodzie wulkanicznej oraz ekstrakcie z opuncji figowej. Mają one szerokie zastosowanie – począwszy od nawilżenia pasm, a kończąc na zapobiegnięciu łupieżu oraz wypadaniu włosów.

RICA maska do włosów

Jakie produkty wyróżnia się w marce Rica?

To, co łączy te kosmetyki, to nic innego jak składniki aktywne pochodzenia naturalnego, które odpowiadają potrzebom różnego rodzaju pasm, a wśród nich wyróżnia się m.in.:

  • Naturica – szampony i odżywki odpowiadające za detoksykację skóry poprawy oraz ogólną poprawę kondycji włosów.
  • Naturica Styling – w tym przypadku do wyboru są kremy, pasty oraz lakiery przeznaczonze do stylizacji włosów.
  • Cromearth – pielęgnacyjno-koloryzujące maski i szampony posiadające pigmenty w składzie.
  • Opuntia Oil – zawierają wspomniany wcześniej ekstrakt z opuncji figowej, który jest przeznaczony do różnego rodzaju włosów, wykazują również działanie termoochronne.
  • Opuntia Oil For Men – linia produktów przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn.