Aby wykonać profesjonalny manicure hybrydowy, warto jak najszybciej zainwestować w Semilac zestaw do hybryd. Popularne zestawy prezentowe są dobrym wyborem dla osób, które chcą wykonać manicure w domu bez potrzeby odwiedzenia doświadczonej manicurzystki.

Dla kogo zestaw do hybryd?

Klasyczny zestaw Semilac jest dobrym wyborem nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z manicure hybrydowym. Zestawy prezentowe jak sama nazwa wskazuje są doskonałą propozycją dla osób, które poszukują praktycznego prezentu dla bliskiej osoby. Zestaw Semilac można wręczyć kobiecie na urodziny, święta albo każdą inną okazję. Jest to uniwersalny prezent, który każdej kobiecie przypadnie do gustu.

Jak wykonać manicure hybrydowy?

W pierwszej kolejności należy dokładnie wypolerować paznokcie. Semilac zestaw do hybryd zawiera nie tylko pilniki, ale również specjalne bloczki polerskie, które pomogą w tym zadaniu. Po wypolerowaniu paznokci można odtłuścić je cleanerem. Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy, którą utwardza się w lampie. Następnie nakłada się kolor, a po nim top. Obie warstwy należy oczywiście utwardzić. Każdy Semilac zestaw do hybryd zawiera instrukcję jak wykonać manicure hybrydowy i jak prawidłowo wykorzystać dostępne w zestawie preparaty i akcesoria. Dobrym pomysłem jest również wykonanie pierwszego manicure hybrydowego u makijażystki, dzięki czemu będzie można poznać ciekawe techniki.

Możesz również cieszyć się: