Sztuczne rzęsy

W przypadku gdy nasze rzęsy nie są gęste ani długie oraz nie przypominają rzęs mrugających lalek, najlepszym rozwiązaniem będą sztuczne rzęsy. Takie rozwiązanie jest bardzo seksowne, a ponadto skutecznie oszczędza czas. Warto dowiedzieć się, jak wybrać sztuczne rzęsy, aby prezentowały się świetnie.

Czym są kępki rzęs?

Kępki rzęs to bardzo małe wiązki rzęs, które pozwolą zagęścić własne rzęsy wzdłuż całej górnej powieki. Oprócz tego można je zastosować jako zalotny dodatek. W przypadku gdy dodamy kilka kępek tylko do zewnętrznego kącika oka, można uzyskać świetny cat eye look. Jeżeli jednak przykleimy kępki rzęs do środka naszej powieki, to można optycznie powiększyć mniejsze oczy. Warto też pokombinować z ich długością, bowiem naturalny makijaż wymagać będzie stosowania wszelakich długości kępek. Żeby utworzyć cat eye look, najlepiej będzie zastosować najdłuższe do zewnętrznego kącika oka. Natomiast najkrótsze do wewnętrznego kącika oka. Dzięki temu można optycznie powiększyć oczy pośrodku. Kępki rzęs są idealne dla początkujących, bowiem ich aplikacja jest bardzo prosta. Oprócz tego są bardzo elastyczne. Ponadto umożliwiają też naturalne zagęszczenie naszych własnych rzęs. Wiele kobiet zastanawia się, w jaki sposób przyklejać kępki rzęs. Najlepiej do tego celu użyć zalotki, a następnie podkręcić własne rzęsy oraz wytuszować je. Do tego celu potrzebna jest kępka rzęs, pęseta, a także specjalny klej do kępek rzęs. Trzeba nałożyć kropelkę na mały kawałek folii aluminiowej. Nada się także kapsel od butelki.

Jak wybrać sztuczne rzęsy?

Istnieje wiele klasycznych modeli sztucznych rzęs. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów. Warto zaznaczyć, że niektóre to świetne naturalne sztuczne rzęsy. Mogą sprawić, iż nasz wieczorny makijaż będzie porywający. Na rynku kupić można sztuczne rzęsy o różnych długościach oraz gęstościach. Z tego powodu każda kobieta powinna bez trudu kupić takie, które będą pasować do własnych preferencji. Klasyczne sztuczne rzęsy będą idealne, jeżeli nabraliśmy już wprawy do zakładania sztucznych rzęs. W przypadku gdy dobierzemy właściwy typ, gęstość oraz długość, to będziemy mogli je nosić w ciągu dnia oraz wieczorem w czasie imprezy. Można je także przyciąć oraz dostosować do długości naszych powiek.

Bardzo popularne są obecnie rzęsy magnetyczne. Warto zaznaczyć, iż nie wszystkie miłośniczki beauty będą nimi zachwycone. Jednakże wszystko będzie zależeć od opanowania techniki. Należy pamiętać, że rzęsy magnetyczne potrzebują trochę więcej cierpliwości, lecz potem wyglądają bardzo fantastycznie na naszych oczach. Można zaoszczędzić sporo pieniędzy na kupno kleju i nie trzeba się z nimi bawić. Ponadto są o wiele przyjaźniejsze dla naturalnych rzęs. Dodatkowo będą trzymać się przez bardzo długi czas. Tego typu rzęsy do kupienia są w wielu drogeriach znajdujących się w całej Polsce. Najlepiej będzie je kupić od sprawdzonego oraz renomowanego producenta, ponieważ liczy się przede wszystkim jakość. Sztuczne rzęsy do kupienia są w bardzo przystępnych cenach.