Dlaczego warto stosować produkowane przez Apis kwasy do peelingu?

Peeling chemiczny to bardzo skuteczny sposób na pozbycie się wielu problemów skórnych, a przeprowadzać się go powinno przy użyciu najlepszych produktów, które są też dokładnie przebadane. Z tego powodu wiele osób wybiera do niego kwasy Apis.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Kwasów Apis używają osoby, którym szczególnie zależy na tym, by uniknąć bólu, jaki może być wywołany użyciem nieodpowiednich produktów. Produkowane przez Apis kwasy charakteryzują się optymalnym stężeniem, które z jednej strony zapewnia bardzo wysoką skuteczność i dokładne oczyszczenie skóry, a z drugiej strony nie jest ono zbyt silne.

Każdy z dostarczanych przez Apis kwasów (tutaj) przeszedł też gruntowne testy dermatologiczne, dzięki czemu konsumenci mogą mieć pewność, że preparaty te są bezpieczne.

Których kwasów użyć?

Przeprowadzony przy pomocy Apis peeling chemiczny jest bardzo skuteczny, a przeprowadzić można go wieloma preparatami producenta, wśród których można znaleźć między innymi kwasy AHA, kwas glikolowy, kwas mlekowy i kwas askorbinowy.

W przypadku nieco lżejszych problemów z cerą najlepiej jest używać kwasów AHA, które są uniwersalne i pasują do każdego jej rodzaju. Przy cerze bardzo tłustej i trądzikowej używa się z kolei kwasu glikolowego lub migdałowego.

Same kwasy to nie wszystko

Peeling kwasami wymaga odpowiedniego przygotowania do niego cery. Bardzo ważna jest też odpowiednia pielęgnacja skóry po zabiegu, która niweluje podrażnienia i wywołany nimi dyskomfort. Portfolio producenta jest bardzo szerokie, a do każdego kwasu można dobrać odpowiednie produkty, które uczynią zabiegi z jego użyciem bezpiecznymi i komfortowymi. Warto też pamiętać, by peeling kwasami stosować według wytycznych na etykiecie i nie powtarzać go zbyt często, gdyż skórze trzeba pozwolić po nim dojść do siebie i zregenerować.