Wszystko co musisz wiedzieć o piercingu twister

Kolczyki mają różne kształty i rozmiary co zdecydowanie może utrudnić podjęcie ostatecznej decyzji. W tym artykule przybliżymy Ci czym są tak zwane kolczyki twistery!

Czym jest twister piercing?

Jedną z dostępnych kategorii piercingów jest piercing twister. Jak sama nazwa wskazuje, dotyczy to piercingu z „skręceniem”. Przebicie jest całkowicie okrągłe, ale jednocześnie wygina się tak, że oba końce kończą się razem. Twistery są zawsze ozdobione kulkami lub kolcami. Kolczyk twister jest wykonany z różnych materiałów do przekłuwania, ale każdy z nich ma swoje zalety.

Gdzie nosić kolczyki typu twister?

Twistery podobnie jak wiele innych kolczyków, można nosić niemal w każdym miejscu. Niemniej jednak nie zawsze jest to zalecane, ponieważ mogą one wystawać, a co za tym idzie mogą powodować u posiadacza dyskomfort. Najpopularniejsze miejsca do noszenia piercingu typu twister to:

1.Piercing spiralny: Twister jest idealny do spirali. Ponieważ idealnie zakrzywia się wokół krawędzi ucha, oba końce kończą się obok siebie na widoku. Zwłaszcza w przypadku kolców pozwala nadać helisie niepowtarzalny wygląd.

2.Piercing do ust: Warga jest bardzo popularnym miejscem na piercing Twister. Po umieszczeniu twistera w taki sposób, aby obie kulki znalazły się na wardze, staje się to uderzająco widoczne. Kształt twistera sprawia, że idealnie dopasowuje się do ust. Kolce nie są tak naprawdę zalecane, ponieważ mogą nadal szturchać drugą wargę. To bardzo irytujące.

3.Piercing pępka: Chociaż większość ludzi woli „standardowy” kolczyk do brzucha, twister oferuje fajną alternatywę. Jest trochę mniej krzykliwy i może być świeżą zmianą, której szukałeś. Na brzuchu również obowiązuje, bez kolców. Są jednak denerwujące, gdy zaczepiasz się nimi o ubranie.

4. Piercing brwi: Kiedy wybierasz mniejsze rozmiary, kolczyk typu twister to zgrabny kolczyk do brwi. Jego podwójne kulki lub kolce nadają mu nieco inny wygląd niż jego konkurenci, kulkowy pierścień zamykający i okrągła sztanga.