Domowe spa vs. spa salonowe

Aby pielęgnacja skóry była właściwa, nie powinna być ona tylko epizodem w codziennych obowiązkach. Powinna być ona otoczona uwagą i troską, tak aby móc być wyjątkowo efektywna i przynosić efektowne rezultaty. Ma być swojego rodzaju rytuałem, obejmującym wszystkie czynności wykonywane bez pośpiechu z uwagą i pietyzmem. Oczywiście bazą dla zwielokrotnienia efektów działań pielęgnacyjnych, powinny być starannie dobrane kosmetyki, przygotowane z wyselekcjonowanych składników zapewniających pełną regenerację i relaksację.

Domowe spa

Oczywiście w natłoku codziennych obowiązków znalezienie czasu na relaks jest zadaniem niewątpliwie trudnym. Jest ono jednak konieczne dla zachowania właściwiej równowagi zewnętrznej i wewnętrznej. Pierwsza z nich, widoczna, obejmuje dbałość o sprężystość, odpowiednie nawodnienie i nawilżenie skóry oraz o to, by włosy były odżywione, lśniące i gładkie. Równowaga wewnętrzna to spokój ducha i nie uleganie negatywnym emocjom. Współgranie obu tych płaszczyzn gwarantuje dobrostan ciała, spokój wewnętrzny i optymizm. Codzienne zabiegi pielęgnacyjne powinny w takim razie być uzupełnione o rzadsze, lecz pełniejsze zabiegi kosmetyczne w formie domowego Spa. Może to być kąpiel z wykorzystaniem kosmetyków najwyższej jakości bogatych w substancje mineralne, będąca swoistą bombą odżywczą dla ciała i duszy, połączona z dalszym nawilżaniem i masowaniem skóry.

Salonowe Spa

Oczywiście domowe zabiegi pielęgnacyjne, zarówno te codzienne, jak i bardziej okazjonalne lecz dogłębne, nie tylko mogą ale wręcz powinny być uzupełnione o zabiegi w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Fachowa i profesjonalna obsługa oraz uczucie zaopiekowania pozwolą zrelaksować w pełni zarówno duszę, jak i ciało. Dodatkowo, bogata i kompleksowa regeneracja odejmie lat, trosk i zmęczeń.

Apis kosmetyki

Apis producent kosmetyków wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientek zarówno w zakresie domowego, jak i w pełni profesjonalnego Spa. Apis Cosmetics kreuje i tworzy zarówno produkty w liniach amatorskich, jak również w pełni profesjonalnych. Bogactwo składników oraz możliwość ich pełnego wykorzystania przynoszą wymierne korzyści zarówno dla klientki, jak i samego salonu. Klientka bowiem, może doznać efektywnego odżywienia, nawilżenia i regeneracji skóry czy włosów, natomiast wykorzystanie tak bogatych w substancje odżywcze preparatów, umożliwiające uzyskiwanie spektakularnych efektów wpływa na prestiż i renomę każdego salonu kosmetycznego.