Czym cechują się plugi do ucha?

Tunele są niezwykle popularnym rozwiązaniem – to koczyki umieszczane w małżowinie usznej. Są one mocowane na płatku ucha i doskonale się prezentują. Plugi do ucha już od lat są popularne, zwłaszcza wśród młodych osób. Mogą po nie sięgać kobiety i mężczyźni, którym zależy na podkreśleniu swojego charakteru. Płatek ucha jest idealnym miejscem na plug, gdyż nie posiada chrząstki. Dzięki temu cechuje się elastycznością i pozwala dobrać dany rozmiar, tak aby efektownie się prezentować. Czym cechuje się plug? Jak dokonać wyboru? Dlaczego warto skorzystać z plug piercing?

Kolczyki plugi

Jeśli chcemy uzyskać daną wielkość otworu, konieczne jest zastosowanie rozpychaczy i spirali do uszu. Każde z tych rozwiązań jest bezpiecznym sposobem na rozciągnięcie tunelu i zniwelowanie ryzyka nieestetycznej fałdy skóry, jaka prowadzi do powstania blow-outu. Tapery (rozpychacze do uszu) przypominają zwężane pręty, dzięki którym uzyskamy stopniowo daną wielkość otworu. Do otrzymania plugu sprawdzi się też spirala, jaka ma różnorodne wielkości. Kolczyki plugi z powodzeniem zakupimy w sklepie online z biżuterią, gdzie szeroka oferta daje sporo możliwości: https://crazyneedles.pl/pl/menu/plugi-206.

Plug piercing

Plug piercing jest wykonywany w profesjonalnych salonach piercingu, gdzie pracują doświadczone i zdolne osoby. Fachowiec dokładnie przedstawi nam cały proces robienia otworu na płatku ucha. Po tej czynności dobierzemy gustowne plugi, jakie mają wiele form i kolorów. Nie zapominajmy o tym, że najważniejsza jest dobra jakość i solidny materiał kolczyków.