Jakie zalety mają kolczyki tunele?

Piercing jest z pewnością sposobem na wyrażenie siebie i swojej osobowości. Miłośnicy kolczyków chętnie stawiają na tunele w nosie lub w uszach, które ciekawie się prezentują. Tunele kolczyki robią duże wrażenie na każdym użytkowniku. Pamiętajmy o tym, że producenci kolczyków cały czas poszerzają ofertę biżuterii. Dzięki temu kolczyk tunel występuje w wielu wersjach. Jak dokonać wyboru? Gdzie znajdziemy tunel kolczyk? Czym cechuje się ten rodzaj piercingu?

Tunele do uszu

tunele do uszu

Tunele do uszu to niezwykle popularne rozwiązanie, które bazuje na piercingu wykonywanym w małżowinie usznej – na płatku ucha. W tym miejscu nie ma chrząstki, dlatego możemy uzyskać preferowany rozmiar przekłucia. Faktem jest, że kolczyki tunele występują w wielu wersjach. Dzięki temu każdy znajdzie takie rozwiązanie, jakie spełni jego oczekiwania. Piercing musi być wykonany przez osobę z doświadczeniem i wiedzę.

Tunele w nosie

Kolejna propozycja to tunel w nosie, który również oryginalnie się prezentuje. Tunel piercing jest wykonywany w specjalistycznych gabinetach, a od klienta zależy, jaki rodzaj kolczyków wybierze. Mamy tak dużo możliwości na wyrażenie swoich pragnień. Nic więc dziwnego, że tak często wybieramy kolczyki tunele.

Gdzie można kupić tunele do uszu i nosa? Ciekawe propozycje czekają na nas w internetowych sklepach. W tym miejscu dobierzemy doskonałe jakościowo tunele, za które zapłacimy niewiele. W razie wątpliwości i pytań, sprzedawcy służą pomocą podczas zakupu biżuterii typu kolczyki tunele.