Mówią, że do odważnych świat należy. Zasada ta doskonale sprawdza się w różnych branżach. Ot, chociażby, jeżeli weźmie się pod uwagę przebicie sutka. Nip piercing, bo o tym mowa, to coś ekstremalnego – jeżeli chodzi o ból i oryginalnego – jeżeli chodzi o sam wybór miejsca. Kolczyki do nipple piercingu wykorzystywane są przez kobiety i przez mężczyzn.

Profesjonalny piercer

Tak, przed przebiciem sutków, należy sprawdzić dane miejsce. Zarówno pod kątem opinii wśród znajomych, jak również pod kątem tych ocen, jakie dostępne są na wyciągnięcie ręki online. Zanim zostanie wykonany zabieg, warto wybrać się na tzw. wizytę zapoznawczą. Chociażby po to, aby przekonać się, czy ma się do czynienia faktycznie z miejscem sterylnie czystym. Na takie wizyty nie trzeba się umawiać. Z miejsca można wejść do siedziby piercera. Aczkolwiek, na ogół, już na samo przebicie, warto umówić się na konkretny dzień oraz godzinę. Jeżeli po takiej wizycie, wszystko będzie w najlepszym porządku, jeżeli chodzi o odczucia, czas na przekłucie sutków.

Czas na rekonwalescencję

Tak, już po przebiciu. Kolczyk/kolczyki znajdują się w prawidłowym miejscu. Czas teraz na to, aby sutek (lub obydwa) mógł powrócić do pełni sił. Przy tej okazji, należy wspomnieć, że sutek jest miejscem bardzo wrażliwym. Dlatego też, w niektórych przypadkach, okres gojenia może zostać wydłużony nawet do sześciu miesięcy. Uwaga! Panie powinny pamiętać, aby nie decydować się na nip piercing w okresie miesiączki, kiedy to sutki stają się jeszcze bardziej wrażliwe.

Możesz również cieszyć się: