Podkład Double Wear jest chyba najczęściej wybierany przez panie. Także wiele makijażystek nie wyobraża sobie w swojej codziennej pracy, by nie używać tego uwielbianego przez wiele kobiet na całym świecie podkładu. Kryjący, lekki i niezwykle wydajny produkt podbija od lat serca pań, dlatego też wielu producentom kosmetyków trudno znaleźć podkład, który konkurowałby z tym kosmetykiem. Dlaczego? Odpowiedź poniżej.

Kosmetyki Estee Lauder – dlaczego tak wiele pań po nie sięga?

Trzeba przyznać, że kosmetyki Estee Lauder z Cocolity od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród pań. Mnóstwo kobiet wybiera nie tylko podkłady do twarzy od tej marki. W ich łazienkach znajdują się również pudry, cienie, szminki, błyszczyki oraz perfumy. Wiele pań nie przepada za podkładami, jednak Estee Lauder Double Wear naprawdę robi wrażenie. Ten kosmetyk nie uczula, nie powoduje podrażnień, ani też nie odwraca uwagi od całego makijażu. Stworzony został w taki sposób, by mogły po niego sięgać zarówno młode dziewczyny, jak i starsze kobiety. Podkład Double Wear świetnie sprawdza się także jako prezent. Piękna buteleczka w efektownym opakowaniu nada się, by podarować ją mamie, przyjaciółce, a także szefowej czy koleżance z pracy na wiele rozmaitych okazji.

Estee Lauder Double Wear – sekret tkwi w szczegółach

Wiele podkładów na rynku opartych jest na bardzo podobnym składzie. W sklepach trudno znaleźć jednak kosmetyk, który będzie tak perfekcyjnie pokrywał twarz, jak dobrze znany podkład od Estee Lauder. Wiele pań do największych zalet tego kosmetyku zalicza między innymi to, iż jest on jak druga skóra. Lekki, niezwykle wydajny o pięknym zapachu podkład z pewnością wystarczy paniom na bardzo długo. W zależności od tego, na jaką okazję wykonuje się efektowny make-up warto o nim pamiętać. Nawet na co dzień można go stosować, gdyż pięknie wkomponuje się on w naturalny, ponadczasowy look. Panie nie muszą obawiać się, iż ten kosmetyk przyćmi ich urodę. Wręcz przeciwnie. Podkład ten na każdej twarzy prezentuje się rewelacyjnie.

Możesz również cieszyć się: