bioderma płyn micelarny

Płyn micelarny – czyli łagodny i skuteczny sposób na oczyszczenie skóry

Oczyszczanie skóry to kluczowy element codziennej pielęgnacji. Właściwe zadbanie o najbardziej podstawowe potrzeby cery to fundament jej zdrowego i promiennego wyglądu.

 

Oczyszczanie skóry – od czego zacząć?

 

Oczyszczanie skóry to złożony i niezwykle ważny proces. Dokładne pozbycie się zanieczyszczeń wspomaga normalne funkcjonowanie skóry i przyspiesza zachodzenie procesów regeneracji naskórka. Prawidłowe oczyszczanie wymaga zastosowania odpowiednich produktów – kosmetyki do mycia twarzy powinny być dobrane zarówno do typu, jak i indywidualnych potrzeb każdej skóry.

 

Dużym wyzwaniem może okazać się oczyszczanie skóry wrażliwej, która nie przepada za zbyt agresywnymi kosmetykami, mogącymi powodować jej podrażnienia. W przypadku cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień i uczuleń, oczyszczanie powinno odbywać się przy użyciu delikatnych kosmetyków, opierających się na wykorzystaniu naturalnych składników.

 

Idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy wymagającej cery mogą okazać się płyny micelarne Bioderma, które w delikatny, a zarazem skuteczny sposób usuną resztki makijażu i wszystkie nagromadzone zanieczyszczenia.

 

Płyny micelarne – dla kogo?

 

Płyny micelarne to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą stosować innych produktów do oczyszczania twarzy takich jak olejki czy mleczka. Płyn micelarny nie tylko oczyszcza, ale także nawilża i tonizuje.

 

Na rynku dostępne są między innymi produkty takie jak płyn micelarny Bioderma Pigmentbio, które oprócz oczyszczania, mają również wpływ na rozjaśnienie przebarwień. Składniki aktywne zawarte w płynie micelarnym Bioderma Pigmentbio regulują biologiczne mechanizmy odpowiedzialne za przebarwienia, co rozjaśnia już istniejące, a także zapobiega powstawaniu nowych zmian.

bioderma-plyn-micelarny

Z kolei Bioderma płyn micelarny Hydrabio nie tylko doskonale oczyszcza twarz, ale przyczynia się również do odbudowy płaszcza hydrolipidowego skóry.

 

Wspólną cechą wszystkich płynów micelarnych Bioderma jest ich łagodny skład, dzięki czemu produkty te mogą być stosowana nawet przez posiadaczy bardzo wrażliwej i delikatnej skóry.