Poznaj dwie największe zalety hybrydowego lakieru do paznokci

Mówiąc o lakierach do paznokci mamy przed oczyma grupę kosmetyków imponującą ze względu na swoje rozmiary. Nic więc dziwnego, że wybór tego, który okaże się najlepszy, nie jest prostym zadaniem. Obecnie największą popularnością cieszą się lakiery hybrydowe, warto więc poznać ich największe zalety.

Po pierwsze – trwałość

Kupując lakier do paznokci ma się nadzieję, że manicure będzie prezentował się znakomicie, a do tego można będzie cieszyć się nim przez długi czas. Lakier hybrydowy okazuje się w tym kontekście strzałem w dziesiątkę. Lakier nie zawsze utrzymuje się na paznokciach jednakowo długo, nie ma jednak przesady w twierdzeniu, że dobry manicure może zachwycać nawet przez trzy tygodnie. Nawet po tym czasie może budzić uznanie ze względu na swój wygląd, specjaliści są jednak zdania, że w pewnym momencie warto pomyśleć o jego zdjęciu choćby dlatego, aby nie wysuszyć płytki paznokcia.

Po drugie – wydajność

lakier hybrydowy semilac 4Klasyczne lakiery do paznokci zachwycają ze względu na bogactwo kolorów, gdy jednak przedmiotem analizy staje się ich wydajność, nawet ich najwięksi zwolennicy nie mogą zaprzeczyć, że ta pozostawia wiele do życzenia. Po niedługim czasie kosmetyk pozostawiony w buteleczce zaczyna zasychać. Przywrócenie go do stanu umożliwiające ponowne użycie jest możliwe, jest jednak dość skomplikowanym procesem. Lakiery hybrydowe są nieporównywalnie bardziej wydajne. Można je stosować przez długie miesiące, a kosmetyk otwierany jedynie raz na jakiś czas prezentuje się tak samo dobrze jak ten, który właśnie został kupiony. Nie trzeba go też nakładać w tak dużych ilościach, jak ma to miejsce w przypadku klasycznego lakieru.

Jeśli zależy nam na gwarancji dobrej jakości, trzeba szukać dalej niż w okolicznych drogeriach, w sklepie internetowym Darmar można znaleźć lakier do paznokci wysokiej jakości w nidużych cenach.