malowanie ust

Chcesz mieć piękne usta? Obrysuj je!

Wiele kobiet nie używa konturówki do ust, przede wszystkim dlatego, że nie wiedzą, jak duże ma to znaczenie. Inne zaś nie wyobrażają sobie swojego makijażu, czy to codziennego, czy wyjściowego, bez tego drobnego, ale ważnego elementu. Właśnie dlatego marka Eveline zdecydowała się umieścić ten element w swoim zestawie Oh My Lips, razem z pomadką.

Dlaczego warto używać konturówki?

Kobiety, które mają zwyczaj obrysowywać swoje usta kredką w czasie wykonywania ich makijażu, często uważają, że bez tego elementu makijaż jest jakby niepełny, niewykończony. Nie da się ukryć, że obrysowane usta wyglądają znacznie bardziej estetycznie, efekt jest też bardziej profesjonalny, a sam makijaż – dopracowany i atrakcyjny. Na tym jednak nie koniec.

zestaw do ust Eveline Oh My LipsZa pomocą dostępnej w Oh My Lips Eveline konturówce można też łatwiej umalować usta, szczególnie za pomocą płynnej pomadki, jaka również wchodzi w skład tego zestawu. Nie ma mowy o rozmazywaniu czy niedociągnięciach, ponieważ obrysowany kontur wyznacza granice, gdzie ma dotrzeć aplikator z pomadką. Makijażyści przekonują też, że taki kontur chroni przed rozmazywaniem się makijażu – stanowi barierę zwłaszcza dla płynnych kosmetyków, jak wspomniana pomadka czy błyszczyki. Jeśli więc chce się podnieść trwałość makijażu, to jak najbardziej warto postawić na ten element.

Wybierając go jednak, trzeba pamiętać, by idealnie dopasować odcień kredki do odcienia szminki czy pomadki. Kolory Eveline Oh My Lips tworzą oczywiście idealnie dobraną całość, dlatego wybór zestawu może być wygodniejszy niż kompletowanie kosmetyków z osobna.