kosmetyczka - co powinno się w niej znaleźć?

Co powinno znaleźć się w dobrze wyposażonej kosmetyczce?

Wiele kobiet ma swoją ulubioną kosmetyczkę, w której to przechowuje wszystko to, co powinno być zawsze pod ręką. Dlatego dziś, trzeba zajrzeć do środka i dowiedzieć się, na co panie zwracają największą uwagę oraz bez czego nie mogą się obejść. Zaskoczenie gwarantowane!

Idealny podkład

To produkt, którego panie zazwyczaj szukają najdłużej. Dlaczego? Wcale nie jest takie proste dopasowane idealnego podkładu do koloru i struktury cery. Inny podkład powinno się używać zimą, jeszcze inny latem – i nie chodzi tu tylko o dobrze dopasowany kolor, ale również o cenne jego właściwości, które dostarcza on do skóry.

Pędzel do pokładu

Pędzle do podkładu to zdecydowanie „must have” i trzeba mieć je zawsze pod ręką. Pędzle do podkładu zawsze powinny być czyste, świeże i dobrej jakości. Szczególnie pędzel do podkładu mineralnego (rozłożysty, krótki i gesty) musi być wykonany z naturalnego włosia, by idealnie rozprowadził podkład na skórze, tak by ona prezentowała się promiennie i świeżo przez cały dzień. Taki dobry jakościowo pędzel do podkładu kosztuje zazwyczaj od około 50 zł do 159 zł i jest to dobra inwestycja.

pędzel do podkładu drogeria

Świetna szminka

Szminka podobne jak wspominamy wyżej pędzel do podkładu mineralnego musi być bardzo dobrej jakości. Warto kupić jedną, efektowną szminkę, aczkolwiek dobraną dobrze do ust niż 5 innych, które złe wypływają na wygląd samych ust. Taka szminka to wydatek nawet powyżej 100 zł.