Brązer i rozświetlacz to (wraz oczywiście z podkładem) zestaw do podstawowego makijażu, za którego pomocą można doskonale podkreślić atuty swoich rysów twarzy i ukryć niektóre mankamenty. Nie jest to może dużo ale wraz z bardziej zaawansowanym makijażem, kiedy dochodzą na przykład cienie do powiek, zalotka i inne, to każde zaoszczędzenie miejsca w kosmetyczce może być na wagę złota. Tak więc co jeśli w jednym produkcie można mieć od razu dwa w jednym i to w bardzo przyzwoitej jakości? 

Wonder Stick od NYX – opis

Wonder Stick marki NYX, to bardzo praktyczna i poręczna konturówka dwustronna, która po jednej stronie ma dający subtelny glow rozświetlacz, a po drugiej brązer o dobrze rozprowadzającej się po twarzy, kremowej konsystencji. Produkt więc składa się z dwóch wysuwanych sztyftów, które zapewniają możliwość konturowania i rozświetlania w jednym kosmetyku. NYX stick do konturowania występuje w aż ośmiu odcieniach i polecany jest też również dla początkujących, ze względu na swoją wygodną aplikację. Cena nie jest niska, ale biorąc pod uwagę fakt, że w rzeczywistości są to dwa produkty w jednym i to w dobrej jakości, to Wonder Stick jest z pewnością warty uwagi.

NYX Stick do konturowania

Najważniejsze informacje o kosmetyku

  • Kremowa konsystencja, dzięki której produkt ładnie się wtapia w skórę, dobrze się blenduje i rozprowadza. a przede wszystkim nie zostawia nieestetycznych plam.
  • Produkt dość szybko zastyga na twarzy dlatego lepiej jest dość szybko blendować go na skórze.
  • Końcówki są bardzo precyzyjne, więc można ten kosmetyk wykorzystywać z powodzeniem zarówno do konturowania twarzy i żuchwy, jak i nosa.
  • Nie ściera podkładu, nie waży go i dobrze z nim współpracuje.
  • Jest bardzo dobrze napigmentowany, szczególnie brązer.
  • Jest poręczny i kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca. Jest przez to idealny na wyjazdy, gdy jest ograniczone miejsce w kosmetyczce.
  • Jest bezzapachowy.
  • Formuła jest wegańska i cruelty free.

Możesz również cieszyć się: