Dermetic Capilarte – rewolucja w stymulacji wzrostu włosów

Jak wiadomo włosy są bardzo ważnym atrybutem, który kształtuje wizerunek człowieka. Aby włosy były piękne oraz długie należy o nie dbać od samej nasady, a więc od skóry głowy. Coraz częściej u osób występują różne choroby skóry głowy, czy to o podłożu hormonalnym, czy również ze względu na zanieczyszczenie środowiska, stany zapalne organizmu, stres czy ze względu na niewłaściwą pielęgnację włosów lub wykonywanie licznych, niebezpiecznych dla skóry głowy zabiegów. Na pomoc przychodzi tutaj kuracja dermokosmetykami Dermedic Capilarte.

Dlaczego kuracja dermokosmetykami Dermedic jest skuteczna?szampon dermedic

W skład linii Capilarte wchodzą przede wszystkim szampony o różnych funkcjach, ale i również serum, które ma za zadanie stymulować wzrost i odrost włosów. W składzie dermokosmetyków Dermedic Capilarte znajdują się liczne składniki aktywne, takie jak gliceryna, D-Phantenol, Witaminy E i C, ekstrakty z komórek macierzystych jabłoni, bazylii królewskiej czy kofeina. Wszystkie te składniki pobudzają wzrost nowych, silnych łodyg włosowych oraz zwiększają ich objętość oraz grubość. Dzięki tej linii dermokosmetyków zostanie ograniczone wypadanie włosów, a komórki mieszka włosowego zostaną wzmocnione oraz zaktywizowane do ponownej regeneracji. Działanie serum hamuje produkcję DHT, czyli hormonu odpowiedzialnego za skracanie się fazy wzrostu włosów. Stosowanie zarówno szamponów, jak i serum przyczyni się do znacznej poprawy kondycji włosów.

Rodzaje szamponów z linii Dermedic Capilarte

Jak już zostało to wyżej wspomniane w linii Capilarte występuje kilka rodzajów szamponów. Szampon Dermedic z tego sklepu jest jednym z przykładów. Posiada on w swoim składzie bardzo dużo składników aktywnych. które pobudzają, wzmacniają oraz zwiększają objętość i grubość włosów. Kolejnym przykładem jest Dermedic Capilarte szampon, który ma za zadanie zwalczać łysienie oraz nadmierne wypadanie włosów. W ofercie można również znaleźć szampon przywracający równowagę mikrobiomu skóry głowy, szampon przeciwłupieżowy oraz szampon kojący.